Ankara Hamburger_Karapürçek Gazetesi

ANKARA HAMBURGER İŞLETMECİLERİ ESNAF ODASINA DEVİR TESLİM

 

Ankara Hamburger Pizza ve Piknik İşletmecileri Esnaf Odası’nda devir teslim töreni yapıldı. Mustafa Kesinbaşoğlu, başkanlık görevini Adem Türk’e teslim etti.

Ankara Hamburger_Karapürçek Gazetesi

Ankara Hamburger Pizza ve Piknik İşletmecileri Esnaf Odası Başkanlık makamında yapılan devir teslim töreninde Başkan Mustafa Kesinbaşoğlu, hayırlı olsun dilekleriyle görevini Başkan Vekili Adem Türk’e bıraktı.

Ankara Hamburger_Karapürçek Gazetesi

Oda Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu ve duygusal anların yaşandığı törende konuşan Mustafa Kesinbaşoğlu, 16 yıldır yaptığı oda başkanlığını Adem Türk’e huzurla bıraktığını belirterek, “Bu değişim yeni başlangıçlar, yeni başarılar, hayırlar  getirecektir inşallah. Yönetimde 3 dönem olarak yıllarca birlikte çalıştığım, başkan vekilliği görevini başarıyla yürüten  Adem Türk kardeşim donanımıyla, sevgi ve saygısıyla, kucaklayıcılığıyla inşallah odamızın hizmet kalitesini daha da yukarılara taşıyacaktır. Kendisine başarılar diliyorum. Bana gösterilen liyakatten dolayı tüm yönetim kurulu üyesi genç kardeşlerime teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun.” dedi.

Ankara Hamburger_Karapürçek Gazetesi

Mustafa Kesinbaşoğlu’ndan görevi devralan Adem Türk de konuşmasında; “Mustafa başkanım, öncelikle kişiliğiyle, insanlığıyla, oda yöneticiliğiyle bizlere çok güzel örnek oldu, çok da destek oldu. Meslektaşlarımızın sorunlarıyla yakından ilgilenen Mustafa başkanım, Odamızın faaliyetlerini en iyi şartlarda sürdürebilmesi ve ayakta kalabilmesi için çok çalıştı. Hakkı ödenmez. Bundan sonraki yaşamında sağlık ve huzur diliyoruz Mustafa başkanımıza.” ifadelerini kullandı.

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın