Mamakğı Ankara'nın_Karapürçek Gazetesi

ÖZASLAN: MAMAĞI ANKARA NIN PARLAYAN YILDIZI YAPACAĞIZ

 

CHP’den Mamak Belediye Başkan A. Adayı Dr. Metin Özaslan, Divriği Kültür Derneği’ni ziyaret ederek, Dernek Başkanı Hurşit Aydoğan ve üyeler ile bir araya geldi. Özaslan, ziyarette yaptığı konuşmada; geri kalmışlığı ortadan kaldıracak hizmetlerle Mamak’ı Ankara’nın parlayan yıldızı yapacaklarını kaydetti.

Mamakğı Ankara'nın_Karapürçek Gazetesi

CHP’den Mamak Belediye Başkan A. Adayı Dr. Metin Özaslan, Divriği Kültür Derneği ziyaretinde  soruları cevapladı, Mamak’ta çocuklardan gençlere, kadın ve yaşlılara insan odaklı gerçekleştirmeyi hedefledikleri projeleri paylaştı.

Mamakğı Ankara'nın_Karapürçek Gazetesi

Mamak’ta geri kalmışlık kabuğunu kırabilmek için sanayi, tarım ve hizmet sektörüne yatırımları çekecek projelerin son derece önemli olduğuna dikkat çeken Özaslan, Sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde gerçekleştirmeyi hedeflediği projeler üzerinde durdu.

Mamakğı Ankara'nın_Karapürçek Gazetesi

Mamak’ın oldukça fazla derdi, sorunu olduğunu dile getiren Özaslan, STK’ların-hemşehri derneklerinin önemine vurgu yaparak, “Mamak’ta sizlerin önerileri, talepleri, referansları bizler için çok önemli. Mamak’ın sahip olduğu kaynakları en iyi şekilde kullanacağız ve geri kalmışlığı ortadan kaldıracağız. Yatırımları çekecek projelerle yol alacağız. Mamak’ta tüm dengeleri koruyacağız, kimseyi mağdur etmeyeceğiz. Tarihi bir oy alacağımıza ve seçimi kazanacağımıza inanıyorum. Mamak’ı Ankara’nın parlayan yıldızı yapacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Oldukça verimli ve interaktif geçen buluşmada Özaslan, “Son derece keyifli bir toplantı oldu. Samimi sohbetleri ve nazik misafirperverliklerinden dolayı Dernek Başkanımız Hurşit Aydoğan ile dernek üyelerimize teşekkür ediyorum.” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın