Kara, meslektaşlarına_Karapürçek Gazetesi

KARA MESLEKTAŞLARINA BAŞARILAR DİLEDİ

 

Ankara Berberler Odası Başkanı Sezayi Kara, belediye meclis üyesi aday adayı ve muhtar adayı meslektaşlarına çıktıkları yolda başarılar dileyerek, yanlarında olduklarını söyledi.

 

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezayi Kara, oda üyesi berberlerden belediye meclis üyesi aday adayları ve muhtar adayları ile bir araya geldi.

Kara, meslektaşlarına_Karapürçek Gazetesi

Oda Başkanı Kara, yerel seçimlerde belediye meclis üyesi aday adayı ve muhtar adayı olarak başvuruda bulunan meslektaşlarını tanıtmak ve istişarede bulunmak için bir araya geldiklerini belirterek; “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde meslektaşlarımızdan belediye meclis üyesi aday adayı ve mahalle muhtar adayı olarak yıla çıkan meslektaşlarımıza başarılar, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Allah muvaffak etsin diyoruz. İçimizden çıkan arkadaşlarımızın meclis üyesi olması, muhtar olması bizler açısından da önemli. Bölgelerinde sektörel-mesleki anlamda yaşanan sorun ve taleplerimiz noktasında mutlaka çözüm odaklı yardımları olacaktır. Aynı mesleğin üyeleri olarak bizler de oda olarak seçim süreci boyunca el ele verip arkadaşlarımızın her zaman yanındayız. Seçim çalışmalarına destek anlamında yapabileceğimiz ne varsa hazırız.” ifadelerini kullandı.

Kara, meslektaşlarına_Karapürçek Gazetesi

Seçim çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunan belediye meclis üyesi aday adayları ile muhtar adayları da kendileri için verimli bir toplantı olduğunu belirterek, Oda Başkanı Sezayi Kara’ya teşekkür etti.

Kara, meslektaşlarına_Karapürçek Gazetesi

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda bir araya gelen belediye meclis üyesi aday adayları ile muhtar adayları şu isimlerden oluştu: Hakan Akbayrak (AK Parti Pursaklar Belediye Meclis Üyesi A. Adayı), Murat Saçan (MHP Altındağ Belediye Meclis Üyesi A. Adayı), Binali Demirci (MHP Etimesgut Belediye Meclis Üyesi A. Adayı), Ahmet Saygın (AK Parti Pursaklar Belediye Meclis Üyesi A. Adayı), Ümit Özdek (Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Mahallesi  Muhtar Adayı), Şevket Güvendi (Pursaklar Saray Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı), Tamer Coşkun (Keçiören Sancaktepe Mahallesi Muhtar Adayı), Cihangir Koska (Mamak Bahçelerüstü Mahallesi Muhtar Adayı), Özlem Eşlik (Etimesgut Kazım Karabekir Mahallesi Muhtar Adayı).

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın