VEYSEL TİRYAKİ ALTINDAĞ KENT ÇİFTLİĞİ PROJESİ_Karapürçek Gazetesi

AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı VEYSEL TİRYAKİ ALTINDAĞ KENT ÇİFTLİĞİ PROJESİ, üretime odaklanan bir tema park projesidir.

“Altındağ Kent Çiftliği, aynı zamanda çocuklar için bir deneyimleme alanı olacak“

VEYSEL TİRYAKİ ALTINDAĞ KENT ÇİFTLİĞİ PROJESİ_Karapürçek Gazetesi

AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, Altındağ Kent Çiftliği Projesini hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirterek, proje hakkında şu bilgileri verdi.

“Proje kapsamında Altındağlılarla birlikte sebze, meyve ve süs bitkileri yetiştirilmesi teşvik edilecek, üretilen ürünler uygun fiyatlara satışa sunulacak. Altındağ Kent Çiftliği içerisinde Sebze- Meyve Bahçeleri, Süs Bitki Seraları, Doğal Ürün Dükkânı, Çocuk Oyun Alanları, Oturma/Dinlenme alanları bulunacak. “

VEYSEL TİRYAKİ ALTINDAĞ KENT ÇİFTLİĞİ PROJESİ_Karapürçek Gazetesi

Üretime Odaklanan Bir Tema Park Projesi

Altınköy gibi büyük bir projeyi Ankara’ya kazandırdıklarını ifade eden Veysel Tiryaki, yeni dönemde kurulacak Kent Çiftliği ile de doğal meyve, sebze ve süs bitkisi üretimine odaklanacaklarını, bu alanda çalışmak isteyen Altındağlılarla birlikte çiftlikte, hem üretim hem satış yapacaklarını belirterek şöyle konuştu.

VEYSEL TİRYAKİ ALTINDAĞ KENT ÇİFTLİĞİ PROJESİ_Karapürçek Gazetesi

Deneyimleme Alanı

“Altındağ’da oluşturulacak Kent Çiftliği Projesi, doğal meyve sebze ve süs bitkisi üretimi ve satışı ile Altındağ ekonomisine katkı sağlayacak. Bunun yanı sıra sadece Altındağ değil tüm Ankaralıların gelip ziyaret edebileceği, çocukları ile aktivite yapabileceği bir alan olacak. Örneğin anne baba çocuğu ile ağaçtan meyveyi, topraktan sebzeyi kendi elleri ile toplayacak, uygun fiyatla alışveriş yapabilecek. Burası aynı zamanda şehirde yaşayan çocuklar için bir deneyimleme alanı olacak. “

VEYSEL TİRYAKİ ALTINDAĞ KENT ÇİFTLİĞİ PROJESİ_Karapürçek Gazetesi

“Altındağ’ı çok daha ileriye taşıyacağız”

Farklı projelerle bu dönem Altındağ’ı çok daha ileriye taşıyacaklarını söyleyen Tiryaki, şu açıklamalarda bulundu.

“Tüm insanların eşit şartlara ve koşullara sahip olduğu, modern evlerde, modern yaşamlar süren, çocukların kaliteli eğitimle buluştuğu, gençlerin geleceğe umutla baktığı, kadınlar için daha güvenli ve huzurlu koşulların oluştuğu, yeni iş imkanlarının geliştirildiği, düşünce, mezhep, inanç, değer, memleket ayrımı yapılmadan herkesin mutlulukla yaşadığı, modern binaları, tesisleri, okulları, parkları, kültür sanat mekanları, spor merkezleri ve sosyal yaşam alanlarıyla Türkiye’ye örnek ve en önemlisi insanların yaşamaktan mutluluk duyduğu bir Altındağ hedefi ile yeniden çıktık yola.” ifadelerini kullandı.

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın