Seymenler 29 Ekim'e hazır_Karapürçek Gazetesi

Seymenler 29 Ekim’e hazır

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube Temsilciliği haftalık Seymen çalışması (eğitim), Halil Bahadır Saka yönetiminde Ankara Konağı Başkent Salonu’nda gerçekleşti.

Seymenler 29 Ekim'e hazır_Karapürçek Gazetesi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı kutlamaları öncesinde yapılacak olan etkinliklerin  programının da yapıldığı çalışmada bir konuşma yapan Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube Temsilcisi Halil Bahadır Saka, “Büyük bir coşkuyla kutlayacağımız 29 Ekim Cumhuriyetimizin 100. yılı öncesi bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Cumhuriyetimizin 100. yılı bizim için çok önemli.

Seymenler 29 Ekim'e hazır_Karapürçek Gazetesi

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını büyük bir gurur ve heyecanla, coşkuyla, hak ettiği değerle kutlayacağız. Bu kutlamalarda Seymenler ve Bacıerenler olarak yer almak bizler için onur verici bir görev. Ankara Kulübü Çankaya Şube olarak 100. yıl kutlamalarının her aşamasında görev almaya hazırız. 28 Ekim ve özellikle 29 Ekim kutlama etkinlikleri açısından bizim için yoğun geçecek. 29 Ekimde gün içerisinde Seymen ve Bacıeren eğitimleri verdiğimiz okullarımız da dahil olmak üzere birçok kutlama etkinliğinde yer alacağız.

Seymenler 29 Ekim'e hazır_Karapürçek Gazetesi

Bunun için programımızı ve görev dağılımımızı yaptık. Ayrıca 29 Ekimde yapılacak protokol kutlamaları için de hazırlıklıyız. 29 Ekim kutlama etkinliklerinde görev alacak tüm Seymenlerimize ve Bacıerenlerimize teşekkür ediyorum. 29 Ekim Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın