Saç kesimi renklendirme sunumları ilgi odağı_Karapürçek Gazetesi

Saç kesimi renklendirme sunumları ilgi odağı oldu

Ankara Kuaförler Güzellik Salonları ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Köksal Özcan, Beauty Life Expo Ankara/ Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım, Kuaför ve Berber Ekipmanları Fuarı’nda saç modasının öncü isimlerinden dünyaca ünlü eğitmen Cristian Balan ile Türk kuaförlerinin ilham kaynağı dediği Arca Acar’ın sergiledikleri gösteriler ile ilgi odağı olduklarını söyledi.

Saç kesimi renklendirme sunumları ilgi odağı_Karapürçek Gazetesi

Oda Başkanı Özcan, “Congresium Fuar Merkezi’nde düzenlediğimiz ve üç gün süren Beauty Life Expo Ankara / Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım, Kuaför ve Berber Ekipmanları Fuarı’nda Türkiye’nin dört bir tarafından sektörün öncü firmalarının katılımlarının yanı sıra saç modasının öncü isimleri de sergiledikleri gösteriler ile fuara ayrı bir enerji kattılar.

Saç kesimi renklendirme sunumları ilgi odağı_Karapürçek Gazetesi

Bu kapsamda dünyaca ünlü eğitmen Cristian Balan ile Türkiye’nin alanında en iyi eğitici eğitmenlerinden, uluslararası alanda ülkemizi ‘eğitmen’ kimliği ile temsil eden ve farklı yaklaşımıyla sektöre önemli katkılar sunan Arca Acar da davetimiz üzerine katıldıkları fuarımızda farklı yöntemlerle saç kesimi, renklendirme ve şekillendirme teknikleri üzerine uygulamalı bir sunum gerçekleştirdiler. Her ikisinin de sergiledikleri gösteriler oldukça ilgi çekici olurken, fuarda adlarından söz ettirdiler. Katılımlarından ve kattıkları ufuk açıcı gösterilerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Saç kesimi renklendirme sunumları ilgi odağı_Karapürçek Gazetesi

Ayrıca, Ankara Kuaförler Güzellik Salonları ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliği ile düzenlenen fuarımızın organizasyon sorumluluğunu üstlenen Us Fuarcılığın kurucusu Ülker Selviler’e de teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın