Peyamitepe Şehit Mehmet Kocakaya İlkokulu Fotoğrafçılık Kursu Sonunda Sertifika Heyecanı…

Altındağ halk eğitimi merkezi  ve Peyamitepe Şehit Mehmet Kocakaya İlkokulu tarafından düzenlenen Fotoğraf Çekimi kursu sona erdi.

Fotoğraf çekimi kursiyerleri setifikalarını aldılar. Okul Müdiresi Meral YAVUZ’un sertifikasını kurs öğretmeni, Siteler TV Koordinatörü Murat YILMAZ KURT takdim etti.

Okul Müdür yardımcısı Yücel ÇORAKÇI‘nın sertifikasını Okul Müdiresi Meral hanım taktim ettiler. Belgelerini alan kursiyer öğretmenlerimiz, böyle bir kurs açtıkları için okul yönetimine teşekkür ederiz dediler.

Okul Müdiresi Meral Yavuz, Fotoğrafçılık kursu ve çok sayıda etkinliklerimizle her daim okulumuzu ileriye taşımaya çalışıyoruz. Bizim görevimiz okulumuzu bölgenin en iyi ilkokulu yapmaya çalışmaktır dedi.

Müdür yarımcısı Yücel Çorakçı daha önceden fotoğraf çekiyordum, kursa başladıktan sonra tamamen bildiklerimin çok yetersiz olduğunu bilmediğimiz çok fazla olduğunu gördüm. Emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.

Müdür yardımcısı Orhan AKGÜN kursun çok verimli geçtiğini ve okulumuz için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışacaklarını söyledi.

Koordinatörümüz Murat YILMAZ KURT, öncelikle Halk eğitimi merkezi ve Peyamitepe okulu yönetimlerine teşekkür ederim. Fotoğrafçılık yapan ama fotoğrafçılığı bilmeyen bir bölgede, fotoğraf çekmeyi bilen bireyler yetiştirme fırsatı buldum.

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Bir yanıt yazın