Kesinbaşoğlu, güven tazeledi

Ankara Hamburger Pizza ve Piknik İşletmecileri Esnaf Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Mevcut Oda Başkanı Mustafa Kesinbaşoğlu, genel kurulda yeniden seçilerek, güven tazeledi.

Ankara Hamburger Pizza ve Piknik İşletmecileri Esnaf Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı, ANKESOB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

ANKESOB Başkan Vekili Muhittin Köksal’ın divan başkanlığını yaptığı seçimli olağan genel kurulda, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gündem maddeleri sırasıyla görüşüldü. Başkan Mustafa Kesinbaşoğlu ve yönetimi, 2018-2019-2020-2021 yılları arasındaki faaliyetlerinden dolayı oy birliği ile ibra edildi.

Dilek ve temenniler bölümünde yapılan konuşmaların ardından Oda Başkanı Kesinbaşoğlu tarafından, başarılı çalışmalarından dolayı Divan Başkanı/ANKESOB Başkan Vekili Muhittin Köksal ile ANKESOB Basın Müşaviri Murat Kocakök’e teşekkür plaketi takdiminde bulunuldu.

Plaket takdiminin ardından seçime geçildi. Genel kurulda tek liste ile gidilen seçimde güven tazeleyen mevcut başkan Mustafa Kesinbaşoğlu, bir kez daha 4 yıl için yetki aldı.

KESİNBAŞOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR KONUŞMASI

Genel kurulda güven tazeleyen Kesinbaşoğlu, yaptığı teşekkür konuşmasında; “Öncelikle şahsıma ve yönetimime güvenoyu vererek tekrar bizlere görevi teslim eden üyelerimize şükranlarımızı sunuyorum. Son iki yılımız maalesef Kovid-19 pandemisi nedeniyle sıkıntılı geçti. Hepimiz bu süreçte  pandemi tedbirleri ve ham madde fiyatlarındaki istikrarsızlıklar nedeniyle ciddi anlamda mağduriyetler yaşadık ve bizler de esnafımızın mağduriyetini azaltmak için elimizden gelen gayreti gösterdik. Yeni dönemde de ayakta kalma mücadelemizi birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek sürdürecek, sorunlarımızın çözümü ve taleplerimizin karşılanması noktasında Oda yönetimi olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Genel kurulumuzu teşrifleriyle onurlandıran meslek odalarımızın başkan ve yöneticilerine, genel kurulumuzu yöneten Divan Başkanımız ANKESOB Başkan Vekili Sayın Muhittin Köksal’a, Bakanlık temsilcilerimize, Altındağ  İlçe Seçim Kurulunun değerli personeline, emniyet teşkilatımızın mensuplarına, Oda personelimize ve yöneticilerimize, genel kurulumuzun başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde emeği ve katkıları olan herkese çok teşekkür ediyor, genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

KESİNBAŞOĞLU BAŞKANLIĞINDAKİ YÖNETİM

Ankara Hamburger Pizza ve Piknik İşletmecileri Esnaf Odası Olağan Genel Kurul Toplantısında yeniden seçilen Mustafa Kesinbaşoğlu başkanlığındaki yönetim şöyle oluştu.

Yönetim Kurulu Asıl Üyeler:

Adem Türk, Figen Dadandı, Mahmut Daşdelen, Songül Üçkol, Çağla Gül Çakırhan, Yusuf Anıl Erkul, Fatih Yarıtaş, Levent Taburdağıtan.

Denetim Kurulu Asıl Üyeler:

Nuran Türk, İbrahim Avcı, Burak Gürer.

Bir yanıt yazın