Güzellik sektörü Başkent’te buluşacak

Estetik Güzellik Kozmetik Kişisel Bakım Berber ve Kuaför Ekipmanları Fuarı (Beauty Life Expo Ankara) 6-7-8 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Ankara ve çevresindeki kentlerin sektör temsilcilerini buluşturacak bölgesel fuar, ANFA Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Güzellik sektörüne yönelik dev organizasyonları gerçekleştirmesiyle tanınan Us Fuar, Estetik Güzellik Kozmetik Kişisel Bakım Berber ve Kuaför Ekipmanları Fuarı/Beauty Life Expo’yu bu kez Başkent Ankara’da düzenleyecek. Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Ankara Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri ve Manikürcüler Esnaf Odası ve Ankara Ticaret Odası desteğiyle 6-7-8 Kasım 2022 tarihlerinde ANFA Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Beauty Life Expo Ankara’nın hazırlıklarına başlandı.

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezayi Kara, Başkent ve çevresindeki kentlerin sektör temsilcilerinin katılacağı fuarın, sektörlerine de yayılan durgunluğun aşılmasına katkı sağlayacağını söyledi. Sektörde yeni ürün ve uygulamaların yerinde görülebileceği görkemli bir fuar için çaba göstereceklerini belirten Oda Başkanı Sezayi Kara, “Fuarın günlerini esnafımızın daha az yoğun olacağı pazar ile salı arasında belirledik. Ankara ve çevresindeki şehirlerden esnafımızın fuara katılımı için ziyaretçi organizasyonları düzenlenecek. Verimli bir fuar için oda olarak elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz.” dedi.

Ankara Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri ve Manikürcüler Esnaf Odası Başkanı Köksal Özcan da Başkentte gerçekleştirilecek fuarın 81 ilden sektör temsilcilerine açık olacağını vurgulayarak, “Ulusal ve uluslararası birçok markaya yeni ürünlerini, medikal estetik, profesyonel kozmetik ve saçla ilgili en gelişmiş cihaz, teknoloji, ekipman ve yöntemlerini sergileme fırsatı sunacak olan fuarlarımızda, estetik ve güzellik uzmanlarını, dermatologları, kuaförleri, makyaj sanatçıları ve diğer sektör profesyonellerini ağırlayacağız. Ankara ve çevresinden kentlerin meslek odası başkanlarının fuarımıza destek vermesini önemsiyoruz. Gelecek yıllarda geleneksel hale gelmesini arzu ettiğimiz Beauty Life Expo Ankara’nın ilkini en görkemli bir şekilde hayata geçirmek için oda olarak her türlü desteği vereceğiz.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın