BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ

ALTINDAĞ BEŞİKKAYA MAHALLESİ’NDE MUHTARLIK SEÇİM ÇALIŞMALARI HIZLANDI.

Ankara Altındağ Beşikkaya Mahallesi’nde muhtar adayları seçim çalışmalarını hızlandırmaya başladılar.

BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ

Beşikkaya Mahallesi’nde her geçen gün muhtar adayı sayısı artarken içlerinde kadın muhtar adayları da artmaya başladı. Muhtar adaylarının içerisinde öne çıkan bir isin varki kendisi yıllarca Beşikkaya Mahallesi’nde vatandaşlarla içiçe olmuş vatandaşların dertleriyle derlenmiş olan Yeşim Bozkurt hanım ön plana çıkıyor.

BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ

Yeşim Bozkurt, Beşikkaya mahallesi ne kadın eli değecek sloganıyla çıktığımız bu yolda görüyorum ki sadece kadınlar değil erkek vatandaşlarımızda mahallede bir değişiklik olmasını, mahellenin eksik ve sorunlarının giderilmesini çok istediklerini dile getiriyorlar. Ben ve ekip arkadaşlarım olarak her gün onlarca ev ve işyerlerini ziyaret ederek bu güne kadar yaptıklarımız ve seçilirsek mahallemizde yapılası gerekenleri anlatıyoruz, vatandaşlarımızdan gelen önerileri tek tek not alıyoruz, elimizden geleni yapacağımızı dile getiriyoruz. Mahalle sakinlerinden çok güzel geri dönüşler alıyoruz dedi.

BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ

Bozkurt, azalarımla birlikte soğuk hava, yağmurlu hava demeden son hızla çalışmaya devam edeceğiz mahalle sakinlerimizin bizi seçmelerini bekliyoruz dedi.

BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ BEŞİKKAYA MAHALLESİ'NDE MUHTARLIK SEÇİM_YEŞİM BOZKURT_KARAPÜRÇEK GAZETESİ

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın