ANKARA İŞ ADAMLARI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ BAŞKANINI SEÇTİ

Ankara İş Adamları Derneği (ANKİAD) Spor Kulübü Derneğinin ikinci olağan genel kurulunu yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından mevcut başkan Bülent Aktan açılış konuşmasını yaptı.

26 Aralık 2021 Pazar günü gerçekleşen genel kurul toplantısında başkanlık seçimine tek adayla gidildi. Mevcut başkan yeniden göreve seçildi.

Yeni yıla girerken seçimlerini ve yeni yıl kutlamasını bir kahvaltı organizasyonu ile yapan ANKİAD 2022 yılı için dernek ikinci başkanı Ceyla Ceylan tarafından açıklanan faaliyet raporu doğrultusunda programlarını oluşturdular.

Tekrar başkanlık görevine getirilen Bülent Aktan basına yaptığı açıklamada ” Biz tarafsız duruşa sahip bir derneğiz.

Bizi bilen bilir, bilmeyenlerde zamanı gelince öğrenir. Bu güne kadar dik duruşumuzu hiç bozmadık, öylede devam ediyoruz.

Kadınlarımıza hak ettikleri değeri fazlasıyla veriyoruz. Onlarla yan yana, omuz omuza mücadele ediyoruz.

Benim ikinci başkanım bir kadın, Ceyla Ceylan benimle aynı yetkilere sahip. Yönetimimiz de kadın ağırlıklı ve bununla gurur duyuyorum.

Beni bu göreve tekrar layık gören yol arkadaşlarıma teşekkür ederim. ANKİAD Türkiye’nin yükselen değeridir” şeklindeki konuştu. Genel kurul toplantısı, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

.

.

Bir yanıt yazın