PEYAMİTEPE ŞEHİT MEHMET KOCAKAYA İLKOKULU YÖNETİCİLERİ VE ÖĞRETMENLERİ FOTOĞRAFÇILIK KURSUYLA SOSYAL FAALİYETLERE HIZ VERDİ.

Okul Müdiresi Meral YAVUZ, Peyamitepe Şehit Mehmet KOCAKAYA İlkokulu ve Altındağ Halk Eğitimi Merkezi olarak öğrenci ve öğretmenlerimizin kişisel gelişimlerini destekliyoruz.

Bu anlamda attığımız adımlardan birisi de Fotoğraf Çekim Teknikleri Kursu oldu.

Stüdyo Aşk’ın sahibi Murat YILMAZ ile birlikte okulumuzda Fotoğraf Çekim Teknikleri Kurs’u düzenleyerek “Ağaç Yaşken Eğilir” felsefesi ile öğrencilerimizin ileriye dönük mesleki eğilimlerine katkı sağlıyor ve akademik başarılarına etki edecek okul motivasyonlarını artırmayı hedefliyoruz.

Aynı şekilde öğretmenlerimizin de okul ve günlük hayat ortamında daha profesyonel, fark yaratan fotoğraflar çekmelerini ve çektikleri fotoğraflarla özgün, öğrencilerimizin ikinci evleri olan okulumuzu daha fazla benimsemelerini sağlayacak etkinliklere imza atmaları temel gayemizdir.

Yeniliğe ve gelişime açık vizyonumuzu her zaman bir adım daha ileriye götürme inancımız ve gayretimizi her fırsatta ortaya koymaktayız.

Paydaşlarımızın desteğini arkamızda hissederek yeni projelere ve çalışmalara da Peyamitepe Şehit Mehmet KOCAKAYA İlkokulu olarak imza atmaktan ve atacak olmaktan mutluluk duyuyoruz dedi.

.

.

.

.

 

Bir yanıt yazın