Mamak’ta yenilikçiliğin sınırlarını_KArapürçek Gazetesi

Özaslan: Mamak ta yenilikçiliğin sınırlarını aşacağız

Mamak Belediye Başkan A. Adayı Dr. Metin Özaslan, gerçekleştirdiği ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Özaslan, Mamak’la ilgili hayata geçirecekleri projeler ile hizmette yenilikçiliğin sınırlarını aşacaklarını kaydetti.

Mamak’ta yenilikçiliğin sınırlarını_KArapürçek Gazetesi
CHP’den Mamak Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunun ardından Dr. Metin Özaslan, seçim çalışmalarını hızlandırdı. Özaslan, adaylığını açıkladığı günden bugüne esnaf ve vatandaşlarla buluşarak, Mamak’la ilgili sorun ve talepleri dinliyor, belediye başkanlığı sürecinde yapacağı hizmetlere ilişkin projelerini anlatıyor.

Mamak’ta yenilikçiliğin sınırlarını_KArapürçek Gazetesi
Mamak Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Metin Özaslan, Mamak Tıp Fakültesi Caddesi üzerinde faaliyet gösteren dükkan ve mağazaları tek tek ziyaret ederek hem işletmeci esnafla hem de vatandaşlarla bir araya geldi.
Ziyaretlerde Özaslan, şunları ifade etti: “Mamak’ta sorun çok, beklenti çok. Mamak’ın bir evladı ve kentleşme ve yerel yönetimler uzmanı olarak birikimimi çalışma ekibimle birlikte Mamaklıların hizmetine sunmak istiyorum. Mamak’ın geleceğine yön verecek vizyona sahip plan ve projelerimizle hizmete hazırız. Mamak için yapacağımız çok iş var.

Mamak’ta yenilikçiliğin sınırlarını_KArapürçek Gazetesi

Hayatın her alanında Mamaklıların ihtiyaçlarını karşılayan çözümler üretme hedefiyle çıktığımız bu yolda hep ilk günkü heyecan ve enerjiyle hareket edeceğiz. Mamak’ta yenilikçiliğin sınırlarını aşacağız. Sizlerin desteği, teşkilatımızın da gayreti ile Mamak’ta seçimlerden galip çıkacağız. Öncelikle Mamak’ta daha güzel bir geleceğin mümkün olduğuna inanmamız gerekiyor. Seçim broşürlerimizi de dağıttığımız saha ziyaretlerimiz kapsamındaki buluşmamızda; bizleri sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan gönül dostu Mamaklı vatandaşlarımıza gösterdiği teveccüh için çok teşekkür ediyoruz. Mamak’ta güzel günlere hep birlikte yürüyoruz.”

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın