veysel Tiryaki_Turgut Altınok_Karapürçek Gazetesi

İKİ EFSANE BAŞKAN MEYDANI SALLADILAR

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok ve Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki’ye sevgi gösterilerinin yapıldığı açılış etkinliğinde adaylardan bir biri ardına müjdeler geldi.

veysel Tiryaki_Turgut Altınok_Karapürçek Gazetesi

Et yardımını 2 bin 500 Liraya çıkartacağız

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Altındağ’a metro ve ihtiyaç olan mahallelere kentsel dönüşüm sözü verirken, emeklilere de ayda 5 bin TL vaadini tekrarladı. 400 lira olan et yardımını 2 bin 500 liraya çıkaracağını da açıklayan Turgut Altınok, sosyal yardımlar konusunda dar gelirli ailelerin daima yanında olacaklarını iletti ve Ankara’nın altın çağını başlatacaklarını söyledi.

AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki ise dost belediyecilik anlayışını belediyeye getireceklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Köyde doğmuş büyümüş, devletimin bana sunduğu imkanlar ile okumuş, meslek sahibi olmuş sizlerden biri olarak, sizlerin bir kardeşi olarak tüm hayatım boyunca tek gayem ülkeme, milletime, devletime güzel hizmet etmek oldu. Biz bunca yıldır sözlerimizle değil, eserlerimizle konuştuk. Bundan sonra da öyle olacak inşallah.

Biz bundan 20 yıl önce Altındağ’da gelecekten umudunu kesmiş insanlara yeniden hayal kurdurduk. Hayallerinin de gerçeğe dönüştüğünü gösterdik. Şimdi kaldığımız yerden devam diyoruz.

veysel Tiryaki_Turgut Altınok_Karapürçek Gazetesi

Altındağ’ın toplu ulaşım sorunu hızla çözülecek

Sayın Turgut Altınok ile görüştük. Altındağ’ın toplu ulaşım konusundaki problemlerini çok hızla çözeceğiz inşallah. Kentsel dönüşüm bekleyen birkaç mahallemiz var, oralarda da çalışmalara hızla başlayacağız inşallah. Gençlere yönelik projelerimiz olacak. İstihdam oluşturacak projeleri hayata geçireceğiz. Dar gelirli ailelerimizle, emeklilerimizle, engellilerimiz ve aileleri ile yakından ilgileneceğiz. Kısacası dost belediyecilik uygulamalarımızla Altındağlıların en yokun dostu olmaya geliyoruz”

Altındağ Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına, AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan, Ankara milletvekilleri  Kurtcan Çelebi, Orhan Yeğin ve Murat  Alparslan ile AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Fatih Bildik ve Cumhur İttifakı Ortağı  MHP Altındağ İlçe Başkanı Emin Sıtkı Aktaş da katıldı.

Vatandaşlardan yoğun ilgi gören AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, 20 yıldır ailesi ile Altındağ’da oturduğunu belirterek şöyle konuştu:

“Geçen 5 yılda farklı görevlerde bulundum. Üstelik evime hiç de yakın olmayan semtlerde her gün işe gittim, geldim Ama Altındağ’dan taşınmayı hiç düşünmedim. Sizlerle kurduğum gönül bağını ben hiç unutmadım. Ailemle birlikte 20 yıldır burada oturuyorum. Çünkü Altındağ benim evim,  Altındağ benim yuvam oldu. Sizler de benim ailem oldunuz. Şimdi hayalleri olan, hedefleri olan, heyecanı olan YENİ BİR ALTINDAĞ, DAHA GÜZEL BİR ALTINDAĞ için yeniden yollara düştük.” Dedi.

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın