Daima Atamızın izindeyiz_Karapürçek Gazetesi

Daima Atamızın izindeyiz

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. yıl kutlamaları kapsamında Ankara Kulübü Seymen ve Bacıerenleri, Yenimahalle Ragıp Tüzün Parkı’nda sergiledikleri gösterilerinin ardından Yenimahalle Belediyesi 100. Yıl Meşaleli Yürüyüşü’nde yaklaşık 4 km yürüdü. Ankara Kulübü Genel Başkan Yardımcısı Ömer Ağa Kurt, “Atamızın yol göstericiliğinde ve Cumhuriyetin ışığında yorulmadan yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

Daima Atamızın izindeyiz_Karapürçek Gazetesi

Ankara Kulübü Derneği Seymen ve Bacıerenlerinin, Yenimahalle Dr. Ragıp Tüzün Parkı’nda sergiledikleri gösteriminin ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın konuşmasının ardından başlayan yaklaşık 4 km’lik Yenimahalle Belediyesi 100. Yıl Meşaleli Yürüyüşü, Nazım Hikmet Kültür Merkezi önünde son buldu.

Daima Atamızın izindeyiz_Karapürçek Gazetesi

Oldukça geniş katılım gösteren Seymen ve Bacıerenlerin gösteriminin ardından Cumhuriyetin 100. yılını anma adına Yenimahalle Belediyesi’nin organizasyonunda gerçekleşen yürüyüş öncesi açıklamada bulunan Ankara Kulübü Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ömer Ağa Kurt, “Daha nice yüzyıllar kutlamak dileğiyle Cumhuriyetimizin 100 yılını ilk günkü coşkuyla ve büyük bir gururla, gelecek adına büyük bir umutla kutluyoruz.

Daima Atamızın izindeyiz_Karapürçek Gazetesi

Bizlere çağdaş ve aydınlık bir ülke emanet eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz. Daima Atamızın izindeyiz. Onun yol göstericiliğinde ve Cumhuriyetimizin ışığında yorulmadan yürümeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Daima Atamızın izindeyiz_Karapürçek Gazetesi

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın