ANKESOB’da Babalar Günü_Karapürçek Gazetesi

ANKESOB’da Babalar Günü kutlandı

ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, personelin Babalar Günü’nü kutladı.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkan Vekili Hüseyin Ar, makam odasında bir araya geldiği ANKESOB personelinin Babalar Günü’nü kutlayarak, ANKESOB tarafından sunulan hizmetlerin etkinlik ve kalitesinin sürekliliği yönünden sergiledikleri gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti, başarılarının devamını diledi.

ANKESOB’da Babalar Günü_Karapürçek Gazetesi

Aileleriyle birlikte sağlıkla, mutlu ve huzurlu bir yaşam temennisinde bulunduğu personele ANKESOB Genel Sekreter V. Erdoğan Özen ile birlikte günün anısına tek tek mütevazı birer hediye takdiminde bulunan Ar, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ve Anneler Gününde ANKESOB kadın personelimizin günlerini kutluyorduk. Anne ve baba ikisi de ailenin temel direğidir. ANKESOB erkek personelimizi de unutmadık ve her yıl haziran ayının 3. pazar gününde kutlanan Babalar Günü vesilesiyle samimi güzel bir ortamda bir araya gelerek, istişarede bulunduk. Bu özel gün vesilesiyle tüm babalarımızın ve baba adaylarının Babalar Gününü kutluyor, ebediyete intikal eden babalarımızı rahmetle anıyoruz.” ifadelerini kullandı.

ANKESOB’da Babalar Günü_Karapürçek Gazetesi

ANKESOB personeli de ince ve duyarlı düşüncelerinden dolayı başta ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner olmak üzere Başkan Vekili Hüseyin Ar’a teşekkür ederek, Babalar Gününü tebrik etti. ANKESOB personeli daha sonra birbirlerine Babalar Gününü kutlamasında bulundu.

SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONUSİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın