ANKESOB'da ağız ve diş_Karapürçek Gazetesi

ANKESOB’da ağız ve diş sağlığı taraması gerçekleşti

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) yönetim ve kurum personeli, yapılan iş birliği protokolü kapsamında ağız ve diş sağlığı taramasından geçti. ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, ağız ve diş sağlığının, insanın iş ve yaşam kalitesini olumlu yönde etkilemesi anlamına geldiğini söyledi.

ANKESOB'da ağız ve diş_Karapürçek Gazetesi

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) ile Özel Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında yapılan iş birliği protokolü gereği, görevli Diş Hekimi Selçuk Yiğit ve beraberindeki uzman ekip tarafından ANKESOB’da yönetim ve kurum personeline yönelik ağız ve diş sağlığı taraması yapıldı.

ANKESOB'da ağız ve diş_Karapürçek Gazetesi

ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, ANKESOB’da ağız ve diş sağlığı taramasının ardından yaptığı açıklamada ağız ve diş sağlığının oldukça önemli olduğunu, iş ve yaşam kalitesini artırdığını belirterek, “Özel Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile imzalanan işbirliği protokolü kapsamında ANKESOB yönetim, denetim, disiplin kurulu üyeleri, bağlı odaların yönetim ve denetim kurulu üyeleri, esnaf ve sanatkar üyelerimiz, birlik ve odaların çalışanları ve birinci derece yakınlarının en sağlıklı, ulaşılabilir ve teknolojik yeni nesil ağız ve diş sağlığı hizmetinden indirimli bir şekilde faydalanmaları amaçlanmıştır.

ANKESOB'da ağız ve diş_Karapürçek Gazetesi

Muayeneye giden kişi tarafından indirimden faydalanması için kurumla/kuruluşla ilişkisini gösteren bir kimlik, belge gösterilmesi yeterli olacaktır. Dentapros Polikliniğinden bugün burada tarama yapan ve ağız ve diş bakımının önemi ve nelere dikkat edilmesi hakkında bilgi veren ve kendilerine yöneltilen soruları yol gösterici şekilde cevaplayan diş doktoru ve beraberindeki görevlilere teşekkür ediyor, işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın