ANKESOB personeli iftar sofrasında_Karapürçek Gazetesi

ANKESOB personeli iftar sofrasında buluştu

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) personeline yönelik iftar programı düzenlendi. ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner’in ev sahipliğinde tarihi bir lokantada gerçekleşen iftar programında, ANKESOB Başkan Vekilleri de hazır bulundu.

ANKESOB personeli iftar sofrasında_Karapürçek Gazetesi

İftarın ardından kısa bir konuşma yapan ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, “Ramazan ayının manevi atmosferini ve bereketini mesai arkadaşlarımızla aynı sofrada oruçlarımızı açarak paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Katılımlarından dolayı tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Rahmet ve bereket, paylaşma ve dayanışma  duygularını barındıran 11 ayın Sultanı Ramazan ayınız mübarek olsun. Allah tuttuğunuz oruçları ve yaptığınız ibadetleri kabul etsin, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı da şimdiden en kalbi duygularımla kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

ANKESOB personeli iftar sofrasında_Karapürçek Gazetesi

ANKESOB olarak personelle etkileşime büyük önem verdiklerini belirten Yiğiner, şöyle devam etti: “İftar gibi özel anları,  mesai arkadaşlarımızla ortak duygularla bir arada olmak ve keyifli  anları paylaşmak açısından  önemli bir fırsat olarak görüyoruz. Göreve geldiğimiz andan itibaren ANKESOB’a bağlı Ankara’da faaliyet gösteren esnaf odalarımıza ve üye esnaf ve sanatkarlarımıza nitelikli en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olduk. ANKESOB olarak dinamik ve kurumsal bir yapıya sahibiz açıkçası. Sizler de kuruluş amaçlarını gerçekleştirmeye yönelik faaliyetlerini sürdüren esnaf odalarımıza ve üye  esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik mesleki anlamda ihtiyaç duydukları tüm konularda gerekli tüm çalışmaları eksiksiz başarılı bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Bundan sonra da işimize sahip çıkarak, sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getireceğiz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.”

ANKESOB personeli iftar sofrasında_Karapürçek Gazetesi

ANKESOB Genel Sekreter V. Erdoğan Özen ise personel adına yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleşen iftar programından dolayı ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner ve Başkan Vekillerine teşekkür etti.

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın