Ankaralı berberler için indirimli_Karapürçek Gazetesi

Ankaralı berberler için indirimli ağız ve diş sağlığı hizmeti

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında indirimli diş sağlığı hizmet protokolü yapıldı. Oda Başkanı Sezayi Kara, protokolün, diş sağlığı hizmetlerine ulaşmakta zorlanan üyeleri için fayda sağlayan önemli bir adım olduğunu söyledi.

 

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında imzalanan protokolle birlikte oda çalışanları, oda üyesi berber esnafı ve yanlarında çalışanlar ile aile bireyleri, Dentapros’un sunduğu ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden fiyat tarifesi üzerinden  yüzde 15-80 arasında indirimli olarak faydalanabilecek.

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezayi Kara ile Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Hekimi Selçuk Yiğit arasında oda merkezinde imzalanan protokole göre, Oda üyelerine ve yanlarında çalışanlarla birlikte birinci derece yakınlarına diş muayenesi ve röntgen çekimleri de ücretsiz uygulanacak.

Ankaralı berberler için indirimli_Karapürçek Gazetesi

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezayi Kara, protokolün diş sağlığı hizmetlerine ulaşmakta zorlanan oda personeli ile üyeleri için avantaj sağlayan, önemli bir adım olduğunu belirterek, protokol ile ağız ve diş sağlığı kapsamında uygun şartlarda geniş bir hizmet yelpazesi sunulacağını söyledi. Muayeneye giden üyelerinin  indirimden faydalanması için kurumla ilişkisini gösteren herhangi bir belge ya  da  kimlik ibrazının yeterli olacağını belirten Kara, ucu açık bir süre geçerli olacak protokolden dolayı Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yetkililerine destekleri ve işbirliği için teşekkür etti.

Dentapros Diş Hekimi Selçuk Yiğit de protokol gereği uygun şartlarda, üst düzey hizmet verileceğini kaydetti, protokolün hayırlı olmasını diledi.

İmzalanan protokol öncesi Oda yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile Oda personel ve işlemleri için Odada bulunan berber esnafının da diş sağlığı taramaları ücretsiz bir şekilde gerçekleştirildi.

Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı merkez ve şubelerinde uygulanacak indirimli tedavi kapsamları protokolde belirtildi. Protokol gereği; tüm implant, ortodonti (diş teli), pedodonti (çocuk diş hekimliği), estetik diş hekimliği tedavisi, protez, endodonti (kanal tedavileri), konservatif diş tedavisi (dolgu), periodontoloji (diş eti tedavileri), ağız ve diş ve çene cerrahisi tedavisi için, Türk Diş Hekimleri Birliği fiyat tarifesi üzerinden yüzde 15 ile yüzde 80 arasında değişen oranlarda indirim uygulanacak. Protokolde belirtilen dışında kalan tedavilerde ise Türk Diş Hekimleri Birliği ilgili yıl rehber fiyat tarifesi üzerinden yüzde 45 oranında indirim uygulanacak.  Protokol gereği tüm  tedavilerde indirim uygulanmış olacak.

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın