Ankaralı Berberler 11 Mayıs_Karapürçek Gazetesi

Ankaralı berberler 11 Mayıs Berberler Gününü kutlamaya hazırlanıyor

 

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından pandemi sonrası bu yıl 4. kez kutlanacak; “11 Mayıs Berberler ve Kuaförler Günü” organizasyonu, 10 Mayıs Cuma günü Ayka Düğün Salonu’nda büyük bir program çerçevesinde gerçekleşecek.

Ankaralı Berberler 11 Mayıs_Karapürçek Gazetesi

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezayi Kara, geleneksel hale getirdikleri “11 Mayıs Berberler ve Kuaförler Günü”nü bu yıl üyelerinin yoğun katılımıyla aile ortamında, yemekli ve oldukça eğlenceli bir şekilde kutlayacaklarını belirterek, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ın da katılacağı program akışı içerisinde Ankara’nın tanınmış bir sanatçısının yanı sıra berber meslektaşlarımızdan da sahne alacak arkadaşlarımız olacak.

Ankaralı Berberler 11 Mayıs_Karapürçek Gazetesi

ABO Show ekibimizin de saç boyama ve yeni saç trendleri üzerine bir gösteri yapacağı programda, Ankara Kulübü Derneği Seymenleri de sergileyecekleri Ankara oyunları ile geceye anlamlı bir zenginlik katacak. Programımızda çekilişlerimiz, berber üyelerimize sürpriz hediyelerimiz de olacak. Oldukça yorucu, emek yoğun bir mesleğin mensubu berber meslektaşlarımızın moral ve motivasyonlarına olumlu katkı sağlayacağına inandığımız ’11 Mayıs Berberler ve Kuaförler Günü’ kutlama programımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. ’11 Mayıs Berberler ve Kuaförler Günü’müz kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Ankaralı Berberler 11 Mayıs_Karapürçek Gazetesi

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın