Ankara Kulübünde bayramlaşma_Karapürçek Gazetesi

Ankara Kulübünde bayramlaşma günü

Ankara Kulübü’nde Ramazan Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma töreni düzenlendi. Ankara Konağı’nda Genel Başkan Dr. Metin Özaslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen törene, Ankara Kulübü camiasından oldukça yoğun katılım oldu. Özaslan konuşmasında; “Birlik ve beraberlik içerisinde nice güzel bayramlara.” dedi.

Ankara Kulübünde bayramlaşma_Karapürçek Gazetesi

Ankara Kulübü Derneği’nde Ramazan Bayramının 3. günü düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreni, geniş katılımla gerçekleşti.

Ankara Kulübünde bayramlaşma_Karapürçek Gazetesi

Genel Başkan Dr. Metin Özaslan’ın ev sahipliğinde, Onursal Başkan Dr. Bülent Kalıpçı’nın da hazır bulunduğu Ankara Kulübü Derneği camiasının Ankara Konağı’nda yoğun ve coşkulu katılımıyla gerçekleşen program; bayram sevincini, birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdi.

Ankara Kulübünde bayramlaşma_Karapürçek Gazetesi

Ankara Konağı Başkent Salonu’ndaki bayramlaşma töreninde konuşan Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, kurulları ve şubeleri dahil törene katılım gösteren Seymen ve Bacıerenlerin yoğunlukta olduğu tüm dernek üyelerinin ve konukların Ramazan Bayramını kutladı.

Ankara Kulübünde bayramlaşma_Karapürçek Gazetesi

ANKARA KULÜBÜ’NDE BAYRAM COŞKUSU

Bayram coşkusunu hep bir arada yaşamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Özaslan, “Vakit ayırdınız, bugün burada Ankara Kulübü ailesi olarak bir araya geldik ve geleneksel bayramlaşma törenimizi gerçekleştiriyoruz. Sizleri genel merkezimizde ağırlamanın ve bayram coşkusunu paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Bayramının ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlı olmasını diliyorum. Sevgi, saygı ve hoşgörü duyguları içerisinde birlik ve beraberlik, sağlık ve huzurla nice bayramlarda birlikte olalım inşallah.” dedi.

Ankara Kulübünde bayramlaşma_Karapürçek Gazetesi

Konuşmasının devamında, Ankara Kulübü Derneği çatısı altında bir arada birlik ve bütünlük içerisinde Ankara’nın tarihsel değerlerine sahip çıktıklarının altını çizen Özaslan, derneğin faaliyetleri ve gelecek hedefleri ile ilgili özet niteliğinde bir bilgilendirmede bulundu.

Ankara Kulübünde bayramlaşma_Karapürçek Gazetesi

Ankara Kulübü Derneği Onursal Başkanı Dr. Bülent Kalıpçı da törendeki konuşmasında tüm katılımcıları selamlayarak, herkesin Ramazan Bayramını kutladı. Kalıpçı, kuruluşunun talimatını Atatürk’ün verdiğini anımsattığı Ankara Kulübü Derneği’nin Ankara’nın tarihi kültürel değerlerinin yaşatılması adına kamu yararına çok önemli sorumluluklar üstlendiğine değindi.

 

Ankara Kulübü Derneği’nin geleneksel bayramlaşma töreninde, konuşmaların ardından Ramazan Bayramı duası yapıldı. Program, sazlı sözlü seslendirilen türküler ve Seymen – Bacıeren oyunları ile devam etti.

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın