Ankara Kulübü Seymeninin Adı OKulda Yaşatılacak_Karapürçek Gazetesi

Ankara Kulübü Seymeninin adı okulda yaşatılacak

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şubesi’nin iki sene önce vefat eden Ankara Kulübü Seymeni ve Kalecik Şube Başkanı (merhum) Kemal Kayaoğlu anısına Şehit Melih Garip Ünsal Ortaokulu’nda yapım ve yenilenmesini üstlendiği spor odasının “Kemal Kayaoğlu Spor Odası” adıyla açılışı gerçekleştirildi. Açılış töreninde ailesi ve Seymen arkadaşları duygusal anlar yaşadı.

Ankara Kulübü Seymeninin Adı OKulda Yaşatılacak_Karapürçek Gazetesi

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şubesi tarafından, 2022 yılında hayata veda eden Ankara Kulübü Derneği Seymeni ve Kalecik Şube Başkanı merhum Kemal Kayaoğlu anısına Şehit Melih Garip Ünsal Ortaokulu’nda yapım ve yenilenmesinin üstlenildiği spor odasının; “Kemal Kayaoğlu Spor Odası” adıyla hizmete açılışı, duygu dolu anların yaşandığı bir törenle gerçekleşti.

Ankara Kulübü Seymeninin Adı OKulda Yaşatılacak_Karapürçek Gazetesi

Açılış programına; spor odasının Kemal Kayaoğlu adına yapım ve yenilenmesini üstlenen Ankara Kulübü Çankaya Şube Temsilcisi Halil Bahadır Saka ve Okul Müdürü Sultan Acar’ın yanı sıra Ankara Kulübü YKÜ Müslüm Arslan ve Kadir Çimen, Ankara Kulübü SDÜ Turhan Temur ve Erol Yonar, Mamak Şube Başkanı Yakup Demir ve Çankaya Şube Seymenleri ile Kemal Kayaoğlu’nun oğlu Alperhan Kayaoğlu, kızı Elif Asena Kayaoğlu Bıçakcı, damadı Koray Bıçakcı ve torunu Sina Bıçakcı katıldı. Ankara Kulübü Çankaya Şube tarafından okulda çalıştırılan küçük Seymen ve Bacıerenler de programda hazır bulundu.

Ankara Kulübü Seymeninin Adı OKulda Yaşatılacak_Karapürçek Gazetesi

‘SEYMENİMİZ ANISINA SPOR ODASININ YENİLENMESİNİ ÜSTLENDİK’

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube Temsilcisi Halil Bahadır Saka, açılış töreninde yaptığı konuşmada; “Okul idaremiz odayı tahsis ettiler, biz de bu odanın yenilenmesini Seymenimiz anısına üstlendik. Mamak Şube Başkanımız buranın işçiliğini destekledi. Karşılıklı dayanışma ile 2 yıl önce aramızdan ayrılan merhum Kemal Kayaoğlu ağabeyimizin adını yaşatma adına bu güzel spor odasını öğrenci çocuklarımızın ihtiyacına tahsis ettik. Daha önceden de Okul idaremiz yine Çınar Seymenimiz Yılmaz Özdemir ağabeyimiz için de bir salonun yenilenmesine izin vermişlerdi, çok teşekkür ediyorum okul müdürümüz Sayın Sultan Acar’a. Kemal ağabeyin ailesi de aramızda, tekrar başsağlığı diliyorum kendilerine. İnşallah Kemal ağabeyimizin adı burada yaşatılacak.” dedi.

Ankara Kulübü Seymeninin Adı OKulda Yaşatılacak_Karapürçek Gazetesi

Ankara Kulübü Derneği YKÜ Müslüm Arslan, “Ankara Kulübümüzün Kalecik Şube Başkanı rahmetli Kemal ağabey gerçekten Ankara sevdalısı, Ankara Kulübü’nün değerli bir gönüllüsü, örnek bir Seymendi. Bu güzel odayı Kemal Kayaoğlu adına tahsis ettiği için okul idaremize, yapım ve  yenilenmesini üstlenen Çankaya Şube Temsilcimiz Halil Bahadır Saka’ya ve destekleri için Mamak Şube Başkanımız Yakup Demir’e teşekkür ediyorum. Bugün kutladığımız 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde yine özel bir anlamı olan çocuklarımız için bir gereksinimi sağlayacak bir projenin açılışını yapmaktan büyük bir memnuniyet duymaktayız. Kemal Kayaoğlu Spor Odası’nın hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Şehit Melih Garip Ünsal Ortaokulu Müdürü Sultan Acar da konuşmasında; “Okulumuzda kütüphanemizin ve konferans salonumuzun ardından en son da spor odamızın yenilenmesinden dolayı  Ankara Kulübü Çankaya Şube Temsilcisi Halil Bahadır Saka başta olmak üzere emeği ve katkısı geçen herkese teşekkür ediyorum. Ankara Kulübü Mamak Şube Başkanı Yakup Demir de spor odası için emek verdiler, kendilerine de ayrıca teşekkür ediyorum. Ankara Kulübü’nün Çankaya Şubesinin yönetiminde gerçekleşen çalışmalar ile okulumuzda geleceğin Seymen ve Bacıerenleri yetişiyor. Bu bizim için gurur verici. Ankara Kulübümüze okulumuza sağladıkları tüm katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Bugün burada Ankara Kulübü’nün bir Seymeni merhum Kemal Kayaoğlu adına açılışını yaptığımız Kemal Kayaoğlu Spor Odası’nın okulumuz adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı. Acar, Yakup Demir’e teşekkür plaketi takdim etti.

‘AİLEDEN AHDE VEFA TEŞEKKÜRÜ’

Kemal Kayaoğlu’nun oğlu Ankara Kulübü Seymeni Alperhan Kayaoğlu da duygularını ifade eden konuşmasında şunları söyledi: “Ankara Kulübümüze hiçbir karşılık beklemeksizin gönülden hizmet eden babamız Kemal Kayaoğlu’nun unutulmaması-hatırlanması, ahde vefa gösterilmesi bizleri duygulandırdı. Babam Kemal Kayaoğlu’nun bıraktığı yerden devam eden bir Ankara Kulübü Seymeni olarak babamın adının yaşatılması adına böylesine anlamlı bir projeye öncü olan başta Çankaya Şube Temsilcisi Halil Bahadır Saka olmak üzere emek ve katkıları olan Ankara Kulübümüzün tüm üyelerine teşekkür ediyorum.”

‘ÖĞRETMENLER GÜNÜ DE KUTLANDI’

Açılış töreninin ardından Okul Müdürü Sultan Acar’a,  Türk Ocağı Türk Yurdu Yayınları arasında yer alan; “Türk Yurdu Ankara” kitabını hediye eden Ankara Kulübü Çankaya Şube Temsilcisi Halil Bahadır Saka, beraberindeki Seymenlerle birlikte öğretmenler odasında kadın öğretmenlerin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü de kutladı. Programın son bölümünde ise küçük Bacıerenler tarafından kısa bir gösteri sergilendi.

KARAPÜRÇEK GAZETESİ

 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın